LED Solution PIR Pohybové čidlo 12V 2554

LED Solution PIR Pohybové čidlo 12V 2554

LED Solution PIR Pohybové čidlo 12V 2554 od této přední společnosti LED Solution . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. LED Solution PIR Pohybové čidlo 12V 2554 právě nyní za bezkonkurenční cenu 269 Kč

269 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

PIR pohybové čidlo snímá pohyb na základě tepelného záření, které vyzařuje lidské tělo v infračervené části spektra. Toto čidlo je určeno k LED páskům.

Čidla, která jsou k dostání v běžných supermarketech či všeobecných elektro-obchodech nedokáží spínat LED světelné zdroje. Čidla, která nabízíme, jsou určena pro všechny světelné zdroje včetně LED.

Čidlo po určité době rozepne, když zaregistruje pohyb, opět sepne. Po vypršení vámi nastaveného časového limitu může dojít k situaci, že budete chvíli po tmě. Pokud chcete, aby světlo ve vaší přítomnosti nezhaslo, je vhodné použít infračervené čidlo z naší nabídky.

 

Další vlastnosti: Vstupní napětí DC 12V. Vyzařovací úhel 120°. Dosah PIR čidla 2 - 5m. Časové rozpětí PIR čidla 3s - 6m. Zatížení 36W. Krytí IP20. . . . . . . . . . . . . . .

Název:
LED Solution PIR Pohybové čidlo 12V 2554
Výrobce:
SKU:
3800157632690

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Powerledosvětlení.cz si určitě vyberte to pravé osvětlení pro váš domov. Nakupte si na Powerledosvětlení.cz a udělejte si tak radost z moderního osvětlení. Nákupem online ušetříte čas i peníze. Nesustále pro vás aktulizujeme ceny a produkty. Nabízíme prověřené produkty od předních výrobců svítidel. Pořidtě si moderní svítidlo a rozzářte tak váš domov moderním osvětlením.
Vybírejte z nabídky
21252
produktů
494
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Powerledosvětlení.cz