LED21 Pohybové PIR čidlo s plynulým náběhem a snížováním jasu pro LED světelné zdroje 12-24V DC

LED21 Pohybové PIR čidlo s plynulým náběhem a snížováním jasu pro LED světelné zdroje 12-24V DC

LED21 Pohybové PIR čidlo s plynulým náběhem a snížováním jasu pro LED světelné zdroje 12-24V DC od výrobce s dlouholetou historií LED21 . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. LED21 Pohybové PIR čidlo s plynulým náběhem a snížováním jasu pro LED světelné zdroje 12-24V DC za bezkonkureční cenu 799 Kč

799 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pohybové PIR čidlo s plynulým náběhem a snížováním jasu pro LED světelné zdroje 12-24V DCPopis :Pohybové čidlo slouží k přímému ovládání osvětlení z LED pásků (LED strip). Napájecí napětí pohybového čidla je 12 až 24V a využívá stejnýzdroj napětí jako LED pásky. Jejich maximální příkon je omezený spínacím prvkem pohybového čidla, přes který může téci max. 8 A. LED pásky na 12V pakmůžou mít příkon maximálně 100W a LED pásky na 24V maximálně 200W. V obou případech je příkon také omezený výkonem zdroje pro jejich napájení.Napájecí zdroj musí být dostatečně výkonově dimenzovaný a musí být schválený výrobcem pro použití zátěže s PWM regulací.Pokud je pohybové čidlo zapojeno do nočního spínání osvětlení chodeb, toalet nebo WC, nabízí vestavěná Funkce časového diagramu vyššíuživatelský komfort. Při zjištění pohybu osob reaguje pohybové čidlo tak, že zapíná LED pásek postupným zvyšováním jeho jasu. Nedojde tak k prudkémuokamžitému oslnění osoby, protože rozsvěcení je plynulé a trvá asi jednu vteřinu.Po uplynutí doby nastavené na pohybovém čidle, po kterou má světlo svítit, dojde ke snížení jasu LED pásku na polovinu. Snížení je téměřskokové, aby osoba tuto změnu zaregistrovala, ale zachová možnost její orientace, protože nedojde k úplnému zhasnutí. Další nepatrný pohyb osobyzpůsobí, že čidlo opět zapne jas naplno a po nastavenou dobu bude svítit. Nedojde tak k tomu, že by se osoba ocitla ihned ve tmě. Doba, po kterou má čidlosnížený jas je asi osm sekund. Pokud při sníženém jasu na polovinu čidlo nezaregistruje pohyb, zhasne LED pásek. Nastavovací prvky : PWR nastavení maximálního jasu LED pásku od 30 do 100 % jeho příkonu.Lux nastavení maximální intenzity okolního osvětlení od které začíná pohybové čidlo reagovatTime nastavení doby sepnutí po poslední aktivaciSens nastavení citlivosti čidla – maximální vzdálenosti na kterou reaguje na pohyb osobParametry :Napájecí napětí 12 až 24 VPříkon LED pásků max. 100 W při 12V max. 200 W při 24V Maximální proud do zátěže 8 AProvozní teplota -20 - +50 oCRozsah nastavení intenzity vnějšího osvětlení 10 - 2 000 lxSnímaný prostor a dosah polokoule, až 6 mKlidový příkon menší než 0,5 WKrytí IP 20Rozsah sepnutí po poslední aktivaci 2 sec. - 60 min LED21 Pohybové PIR čidlo s plynulým náběhem a snížováním jasu pro LED světelné zdroje 12-24V DC od dodavatele s dobrým jménem LED21 je momentálně za bezkonkurenční cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás.

Další vlastnosti: . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
LED21 Pohybové PIR čidlo s plynulým náběhem a snížováním jasu pro LED světelné zdroje 12-24V DC
Výrobce:
SKU:
8594207870013

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Powerledosvětlení.cz si určitě vyberte to pravé osvětlení pro váš domov. Nakupte si na Powerledosvětlení.cz a udělejte si tak radost z moderního osvětlení. Nákupem online ušetříte čas i peníze. Nesustále pro vás aktulizujeme ceny a produkty. Nabízíme prověřené produkty od předních výrobců svítidel. Pořidtě si moderní svítidlo a rozzářte tak váš domov moderním osvětlením.
Vybírejte z nabídky
21252
produktů
494
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Powerledosvětlení.cz